registrace | zapomenuté heslo

Kalendář akcí

Kalendář akcí je určen pro zapisování plánovaných zájezdů, výletů, soutěží a dalších organizovaných akcí. Může obsahovat různé oddílové akce i individuální akce jednotlivých členů. Zároveň by v něm měly být zapsány také všechny důležité události dohodnuté a odsouhlasené výborem VHS na příslušný rok.

Pokud plánujete nějaký svůj výlet a sháníte spolulezce, někoho do auta, nebo jen chcete aby se o akci vědělo a mohl se případně přidat někdo další, klidně sem svou akci zapište. Právě tato část webu by měla sloužit jako místo, kde můžete dát vědět o tom, co chystáte a kam pojedete.

Říjen 2018
PondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle

1

2

3

4

5

6

8

9

10

11

12

13

14

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Podrobnosti vybrané akce:

Horoškolácký Medvědinec

Termín:19. - 21.1.2018
Čas:začátek v 0:00, konec v 0:00
Místo:Medvědinec
Organizuje:Tom
Možnosti:  

K Medvědinci

termín: 19. - 21.1. 2018
místo: Medvědinec – https://www.vhsbrno.cz/medvedibouda/ a mapa v příloze
Sníh v okolí Paprsku – Medvědince je, ale osobně budu doufat, že ještě připadne, abychom mohli pilovat ty vyhledávače.

Příjezd - během pátku 20.1. 2018 na Medvědinec – předpokládám, že správce zde bude kolem 18 hod.
Kapacita max 30 míst.

Pokud pojedete autem, rozhodně přibalte řetězy a zimní gumy – poslední místo pro bezpečné nandání je na konci Kunčic u Starého Města, okr. Šumperk - u hospody, které byla vloni zavřená.

Dá se jet i vlakem (což je mega romantika, úlet, bojovnost a parádní společenská událost zocelující nováčky - výdrží, vůlí, alkoholem a kamarádstvím :-) - a bagáž na zádech by vás rozhodně neměla odradit – ale třeba si domluvíte odvoz bagáže.
Vlak – vlakem na Ramzovou a pak na běžkách/pěšky po turistické značce přes Petříkov – Paprsek – Růžovou boudu na Medvědinec.

S sebou:
Jídlo vlastní – vaří se na kamnech, kdybyste si chtěli vzít malý vařič, tak vaření nejspíš venku. Na jídlo se dá jít na Paprsek – cca 3km, voda je pitná ze studánky
spacák, přezůvky, čelovka, teplé oblečení - voda je pitná (pouze studánka), je tam suchý/studený záchod, na pokojích se topí v kamnech.

Program:
SOBOTA - dopoledne na cca 4 hodiny venkovní program - lavinové vyhledávače - bez ohledu na počasí se půjde ven.
Odpoledne – program vlastní – doporučené úžasné trati pro běžecké lyžování v okolí Paprsku – takže kdo máte vezměte běžky.
NEDĚLE – upřesním na čtvrteční přednášce.

Odjezd: neděle 21.1.2018, v 15hod se obvykle chata zavírá. Předtím je nutné chatu uklidit - Tak jako to platí na Blatinách.

Tom

Komentáře k akci

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.