registrace | zapomenuté heslo

Kalendář akcí

Kalendář akcí je určen pro zapisování plánovaných zájezdů, výletů, soutěží a dalších organizovaných akcí. Může obsahovat různé oddílové akce i individuální akce jednotlivých členů. Zároveň by v něm měly být zapsány také všechny důležité události dohodnuté a odsouhlasené výborem VHS na příslušný rok.

Pokud plánujete nějaký svůj výlet a sháníte spolulezce, někoho do auta, nebo jen chcete aby se o akci vědělo a mohl se případně přidat někdo další, klidně sem svou akci zapište. Právě tato část webu by měla sloužit jako místo, kde můžete dát vědět o tom, co chystáte a kam pojedete.

Prosinec 2019
PondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle

25

26

27

28

2

3

4

9

10

11

12

16

17

18

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

1

2

3

4

5

Podrobnosti vybrané akce:

Vybírání příspěvků pro rok 2020 je tu!

Termín:5.12.2019
Čas:začátek v 18:00, konec v 20:00
Místo:Klubovna
Organizuje:Kristýna Hrbáčková
Možnosti:  

Ahoj všem,

množí se dotazy, kdy bude možno platit příspěvky. Tak vězte, že první matrika proběhne spolu s pokadnou na Mikuláše 5.12. Pokud chcete mít klidné svátky a včas vyřízené průkazy ČHS, přijďte. Další termíny budou následovat v lednu. Upozorňuji, že platit je možné do konce BŘEZNA 2020.

Možná se budou tvořit fronty, ale berte to prosím jako společenskou událost a příležitost na pokec se známými. Na baru si objednejte třeba pivo a buďte trpěliví.

Také se mě čím dál tím víc lidí ptá, jestli je možno platit i jinak než na klubovně. Odpověď zní, že to možné je - a sice na číslo účtu oddílu, které najdete na stránkách VHS. Takže pokud vám nevadí, že nedostanete razítko do průkazu, nejste noví členové, nepotřebujete ode mě vyřídit průkaz čhs, případně nic řešit na pokladně se sportkontem, tak chodit nemusíte a plaťte přes účet, ale včas! Při tom si prosím dejte pozor, jestli máte odpracovanou v roce 2019 brigádu. Pokud ne, uhraďte zároveň náhradu brigády 600 Kč. Pokusím se začátkem prosince vyvěsit na stránkách seznam všech, kdo brigádu mají, pro váš přehled.

Přeju hezký advent a těším se na vás.

Kristýna

 

Komentáře k akci

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.