registrace | zapomenuté heslo

Kalendář akcí

Kalendář akcí je určen pro zapisování plánovaných zájezdů, výletů, soutěží a dalších organizovaných akcí. Může obsahovat různé oddílové akce i individuální akce jednotlivých členů. Zároveň by v něm měly být zapsány také všechny důležité události dohodnuté a odsouhlasené výborem VHS na příslušný rok.

Pokud plánujete nějaký svůj výlet a sháníte spolulezce, někoho do auta, nebo jen chcete aby se o akci vědělo a mohl se případně přidat někdo další, klidně sem svou akci zapište. Právě tato část webu by měla sloužit jako místo, kde můžete dát vědět o tom, co chystáte a kam pojedete.

Březen 2020
PondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle

24

25

26

27

28

29

1

2

9

10

11

12

16

17

18

19

20

23

24

25

26

27

28

29

30

31

1

2

3

4

5

Podrobnosti vybrané akce:

Horoples

Termín:21. - 22.3.2020
Čas:začátek v 0:00, konec v 0:00
Místo:Malá Amerika
Organizuje:Míša Poborská, Anna Jančevová, Jitka Ondráčková, Štěpán Matalík
Možnosti:  

!!! HOROPLES ZRUŠEN !!!

Ahoj, asi to nikoho nepřekvapí, ale spíš pro pořádek raději i tady informujeme, že ani ani Horoples nemá proti koronaviru dost imunní štít a museli jsme ho zrušit. Každopádně nás moc těší váš zájem a všechny letošní pecky snad zúročíme v dalším, o to zdravějším ročníku!!

Buďme všichni fit, na těle i na duchu!! 

organizátorky

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zdravíme všechny příznivce horoplesu!

Už jste se možná obávali, že to letos jaksi vyšumělo, opak je pravdou.. v zákulisí bují spousta novinek a přesně na první jarní den tu bude HOROPLES se spoustou novinek - zbrusu nová kapela, sál přímo v centru Brna vedle hlaváku a nový doprovodný program. Přitom ale se stejně rozverným duchem Horolezci sobě! Přijďte oslavit příchod jara bezbřehou přehlídkou fantazie a utrhnout se zas beztrestně ze řetězu :-D Tentokrát pod taktovkou energické kapely Kanci paní nadlesní v hale Malá Amerika.

Veškeré detaily na události:

https://www.facebook.com/events/123420579074210/

Pěkně prosíme o sdílení mezi další nadšence co třeba nečtou tyhle virtuální kanály a moc se těšíme, že dorazíte v co nejhojnějším počtu.

My zatím zas shromažďujeme dárky do tomboly, bastlíme plakát a hledáme sponzory. Pokud byste chtěli něco přidat (bereme i Danajské dary :D ), náruč je otevřená :)

organizátorky Míša Poborská, Anička Jančevová, Jíťa Ondráčková a Karolína Štarhová

Komentáře k akci

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.