registrace | zapomenuté heslo

Salza - na vodu do Rakouska

Termín:13. - 15.5.2011
Čas:začátek v 0:00, konec v 0:00
Místo:Salza
Organizuje:TomM

Program našeho zájezdu: Odjezd z BK v 16 hodin. Do kempu ve Wildalpenu přijedeme asi ve 22 hodin.

V sobotu zahájíme náš program v 9 hodin. Vyjedeme proti proudu řeky asi 15 km. Zde rozdáme vodácký materiál a proběhne základní výcvik. A pak se již vydáme na plavbu do kempu. Zpočátku bude jednoduchá, zato posledních 5 km nám zpestří peřeje až do vodácké obtížnosti WW III. V kempu uděláme přestávku na oběd a pak se s těmi, co ještě budou chtít plout po řece, vydáme dále po proudu. Je možné plout ještě 5-10 km. Druhý den ráno sbalíme kemp a pak na nás čeká další vodácká pouť. V plánu máme 20 km krásné peřejnaté vody, jejímž vyvrcholením bude 5 km dlouhá romantická soutěska. Po jejím splutí uklidíme vodácký materiál.
Cena při ubytování ve vlastním stanu v kempu: 2.850 Kč

Cena zájezdu obsahuje: Program, zapůjčení vodácké výbavy (samovylévací člun, pádlo, plovací vesta, přilba, neoprénový oblek a vodácká bunda), poplatky za dvě noci v kempu (Pokud Vám nevyhovuje nocleh ve stanu, zařídíme Vám ubytování v penzionu), pojištění CK proti úpadku, dopravu busem a vodácké průvodce.

Cena zájezdu nezahrnuje: Základní cestovní pojištění včetně storna zájezdu a pojistku léčebných výloh (na přání zajistíme) a případné variantní zapůjčení plastového kajaku (cena 300 Kč/loď/zájezd).

Doporučená vlastní výbava: Vodácké boty, teplé sportovní prádlo pod neoprén a potřeby pro spaní v kempu (stan, karimatka, spací pytel…).

Náročnost zájezdu: - Zájezd na divokou vodu. Svým charakterem je vhodný i pro vodácké nováčky, pro které zde bude výcvik. S občasným nedobrovolným zaplaváním je potřeba počítat.

Odjezd Brno: v pátek v 16.00 / 16.30

Návrat Brno: v neděli do 21.30 / 22.00

Podrobnější informace http://ck-ra.cz/zajezd.php?ID=222&title=salza