registrace | zapomenuté heslo

Vybírání příspěvků pro rok 2020 je tu!

Termín:5.12.2019
Čas:začátek v 18:00, konec v 20:00
Místo:Klubovna
Organizuje:Kristýna Hrbáčková

Ahoj všem,

množí se dotazy, kdy bude možno platit příspěvky. Tak vězte, že první matrika proběhne spolu s pokadnou na Mikuláše 5.12. Pokud chcete mít klidné svátky a včas vyřízené průkazy ČHS, přijďte. Další termíny budou následovat v lednu. Upozorňuji, že platit je možné do konce BŘEZNA 2020.

Možná se budou tvořit fronty, ale berte to prosím jako společenskou událost a příležitost na pokec se známými. Na baru si objednejte třeba pivo a buďte trpěliví.

Také se mě čím dál tím víc lidí ptá, jestli je možno platit i jinak než na klubovně. Odpověď zní, že to možné je - a sice na číslo účtu oddílu, které najdete na stránkách VHS. Takže pokud vám nevadí, že nedostanete razítko do průkazu, nejste noví členové, nepotřebujete ode mě vyřídit průkaz čhs, případně nic řešit na pokladně se sportkontem, tak chodit nemusíte a plaťte přes účet, ale včas! Při tom si prosím dejte pozor, jestli máte odpracovanou v roce 2019 brigádu. Pokud ne, uhraďte zároveň náhradu brigády 600 Kč. Pokusím se začátkem prosince vyvěsit na stránkách seznam všech, kdo brigádu mají, pro váš přehled.

Přeju hezký advent a těším se na vás.

Kristýna