registrace | zapomenuté heslo

Horoples

Termín:21. - 22.3.2020
Čas:začátek v 0:00, konec v 0:00
Místo:Malá Amerika
Organizuje:Míša Poborská, Anna Jančevová, Jitka Ondráčková, Štěpán Matalík

!!! HOROPLES ZRUŠEN !!!

Ahoj, asi to nikoho nepřekvapí, ale spíš pro pořádek raději i tady informujeme, že ani ani Horoples nemá proti koronaviru dost imunní štít a museli jsme ho zrušit. Každopádně nás moc těší váš zájem a všechny letošní pecky snad zúročíme v dalším, o to zdravějším ročníku!!

Buďme všichni fit, na těle i na duchu!! 

organizátorky

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zdravíme všechny příznivce horoplesu!

Už jste se možná obávali, že to letos jaksi vyšumělo, opak je pravdou.. v zákulisí bují spousta novinek a přesně na první jarní den tu bude HOROPLES se spoustou novinek - zbrusu nová kapela, sál přímo v centru Brna vedle hlaváku a nový doprovodný program. Přitom ale se stejně rozverným duchem Horolezci sobě! Přijďte oslavit příchod jara bezbřehou přehlídkou fantazie a utrhnout se zas beztrestně ze řetězu :-D Tentokrát pod taktovkou energické kapely Kanci paní nadlesní v hale Malá Amerika.

Veškeré detaily na události:

https://www.facebook.com/events/123420579074210/

Pěkně prosíme o sdílení mezi další nadšence co třeba nečtou tyhle virtuální kanály a moc se těšíme, že dorazíte v co nejhojnějším počtu.

My zatím zas shromažďujeme dárky do tomboly, bastlíme plakát a hledáme sponzory. Pokud byste chtěli něco přidat (bereme i Danajské dary :D ), náruč je otevřená :)

organizátorky Míša Poborská, Anička Jančevová, Jíťa Ondráčková a Karolína Štarhová