registrace | zapomenuté heslo

Registrace přístupu na stránky

Následující formulář slouží členům VHS k odeslání žádosti o registraci na našich stránkách. Registrací získáte plný přístup ke všem informacím a funkcím webu. Pokud nejste řádným členem VHS, můžete případně o registraci také požádat. Tyto případy jsou pak řešeny individuálně.

V první sekci formuláře vyplňte své kontakní údaje a zaškrtněte, zda jste členem VHS Brno. Ve druhé části si zvolte své uživatelské jméno (login) a heslo, které chcete používat pro přihlašování. Dále si můžete upravit výchozí nastavení svého účtu. Tyto možnosti je samozřejmě možné kdykoliv později změnit. Po stisknutí tlačítka Odeslat bude automaticky zaslán email na správce serveru, který Váš požadavek zpracuje.

Osobní údaje
Muž     Žena
Přihlašovací údaje
Nastavení účtu
Poznámky
Zde můžete zapsat nějakou poznámku k registraci nebo vzkaz správci.

Pokud používáte více emailových adres, můžete v poli Druhý email uvést ještě alternativní emailovou adresu. Ta bude uvedena ve Vašich kontaktech pouze jako informativní údaj.

Volba Veřejné kontakty znamená, že vaše kontaktní údaje (telefony a email) budou zobrazeny všem návštěvníkům webu. V opačném případě budou kontakty viditelné jen pro registrované uživatele po přihlášení.

Volba Zasílat zprávy znamená, že budete dostávat emailem informace o dění ve VHS, pozvánky na akce vložené do kalendáře na tomto webu apod. Budete tak mít přehled o tom, co se plánuje.

Volba Soukromé výstupy znamená, že se váš lezecký deníček nebude zobrazovat ostatním uživatelům, ani nebude zahrnutý do lezecké soutěže.