registrace | zapomenuté heslo

Téma: Mauglího memoriál podrobnější info

Obrázek profilu uživatele
Napsal: Měřajda, 14.1.2019 14:11

Zdravím všechny lyžníky a jsem tu s pravidelným předzávodovým hlášením: sněhu je momentálně na Vysočině až po ko..., výhled na dalších 14 dní vypadá slibně, takže snad to vydrží. Do lesa to nejde, protože po víkendu prostě kalamita a pochybuji, že to někdo stihne odklidit. Dneska mi novoměšťáci slíbili najet před závodem 5-10km kolečko podobné jako loni, možná se to letos podaří protáhnout až na Blatka.

Kategorie zůstávají podobné jako minulé roky: Štafety muži 3x10km, ženy 3x5km, starší děti, junioři 3x5km, mladští děti 3x1km. Vyhodnoceni budou i veteráni a veteránky 40+(minimálně 2 ze štafety).

Jednotlivci - ženy, ženy 40+, 50+, starší děti, junioři 10 km, muži, muži 40+, 50+ 20 km.

Pokud to bude možné, nahlašte mi svoji účast na e-mail: rpilatova@email.cz. Stačí mi jméno a ročník, případně název štafety. Urychlíte tím registraci na místě a já budu aspoň tušit kolik a v jakých kategoriích dorazí závodníků.

Letos budou opět v prodeji čepice (300 Kč), čelenky a vaky (po 150 Kč) s logem závodu. Je možné objednat u mě dopředu a odložíme, zbytek bude k dispozici na místě.

Prezentace začíná oba dva dny v 8.30, první starty v 10.00. Starty kategorií orientačně upřesníme během týdne před závodem, ale víte jak to vždycky je, takže pouze orientačně:-)

Občerstvení (polévka, čaj, tatranka, banán) je pro závodníky zajištěno v ceně závodu. Ubytování mám zajištěno pouze pro pořadatele, ostatní si ho, pokud chtějí přespát, řeší sami, chalupa není nafukovací, ale nějaké místo určitě ještě bude.

Tak a teď to nejdůležitější: sháním nějaké brigádníky na pátek - značení trati, případné prošlapávání apod. Chybí mi asi tak jedna administrativní síla do výpočetka a časomíra - 1-2 lidi. Tak kdybyste chtěli vypomoct, budu ráda a napíšu vám za to brigádu:-)

Těším se na vás, info na e-mailu rpilatova@email.cz, ev. tel. 775 132 435.

Renča