registrace | zapomenuté heslo

Téma: DOTACE LEZECKÝCH STĚN 2016/17

Obrázek profilu uživatele
Napsal: Michal, 24.10.2016 12:58

S účinností od 1. 11. 2016 budou obnoveny dotace vstupného pro členy VHS na lezecké stěny pro zimní sezónu 2016/2017. V této zimní sezóně bude pokračovat systém dotací nastavený v minulých letech, který funguje bez ohledu na to, zda je vstup hrazen jednorázově anebo z depozitu (na permici) a v jaké výši.

Dotace budou poskytovány za vstupy na těchto stěnách:

Lezecká stěna Klajda

Lezecká stěna Duro Singing Rock

Lezecká stěna Hudy Brno - sešit je na vyžádání u obsluhy, musíte předložit průkazku VHS a navíc kromě dotace dostanete slevu na vstupné, jako kdybyste měli permanentku.

Dotace na každý vstup člena VHS bude shodná, a to 40 Kč. Nebude připisována na kredit ani o ni nebude snižováno vstupné, to normálně uhradíte. Podle evidence vstupů (viz níže) Vám bude připsána souhrnná částka k 31. 12. 2016 a k 1. 4. 2017 na konto SPORT ve VHS, odkud ji potom můžete čerpat.

Na pokladně stěn, kde platíte vstup, budou od 1.11.2016 umístěny sešity s nápisem DOTACE VHS, kam pouze zapíšete datum vstupu a své jméno.

Do sešitu zapisujte:

pouze do řádků

do každého řádku pouze jeden záznam o vstupu jednoho člena

do řádku zapište datum vstupu a plné jméno člena (jméno a příjmení)

Do sešitu nepište:

nečitelně

přezdívky (ani vtipné ani známé)

více jmen na jeden řádek

kokotiny

vstupy zpětně

Personál stěn zapisování do sešitů nekontroluje a nepřipomíná, nemá cenu z nich tahat informace k dotacím.

Dotace budou poskytovány za vstupy od 1. 11. 2016 do 1. 4. 2017, případně po dobu kratší nebo i delší, podle stavu vyčerpání celkové částky vyčleněné na dotace.

Peníze tak dostanete až zpětně, a to dvakrát za zimu formou přípisu na konto SPORT, ale zase zcela rovnoměrně podle počtu vstupů a bez ohledu na to jakou máte permici, kolik je vás na jeden depozitní účet, jestli Vám to platí v práci atd.

Nakonec upozornění: následek případných leváren v evidenci je škrtnutí všech dotací pro jedince za sezónu!

Odpověď:Re: DOTACE LEZECKÝCH STĚN 2016/17 - update KOMEC!!!Obrázek profilu uživateleNapsal:Michal, 4.11.2016 16:29

Od 9.11. bude sešit na dotace i na Komecu: http://sportovni-areal-komarov.webnode.cz/ Pro zápisy platí to stejné, co na ostatních stěnách.