registrace | zapomenuté heslo

Téma: DISKUZNÍ PŘÍSPĚVKY

Obrázek profilu uživatele
Napsal: Tom, 23.9.2015 10:22

Vážení Zrzavý, Nováčku, Ondro, Kávo, Kozí a Zaječí bobku atd

Vynechte prosím svých trapných diskuzních příspěvků web VHS Brno.
Pište si na Lezce, Blesk, Seznam a já nevím kam máte potřebu psát.
A kdyby přece jenom, tak se nestyďte za svoji stupiditu a podepište se svým skutečným jménem.

Děkuji Tomáš Matějka

Odpověď:Re: DISKUZNÍ PŘÍSPĚVKYNapsal:Starej dobrej Erža, 23.9.2015 20:05

Jo!!! A Kras prosím taky radši vynechat...

Odpověď:Re: DISKUZNÍ PŘÍSPĚVKYNapsal:Willhem, 23.9.2015 21:34

Eržika nechat, je megahrubý

Odpověď:Re: DISKUZNÍ PŘÍSPĚVKYNapsal:Došlík, 24.9.2015 09:02

Taky nechápu potřebu některých lidí všechno komentovat. Pokud se s tím nic nebude dělat, tak se aktivita těchto tro(t)lů bude spíš stupňovat, viz třeba diskuse na lezci. Napadají mě nějaká řešení, buď tyto příspěvky začít mazat, nebo zablokovat IP adresy, ze který se tyto příspěvky posílají. Zajímavé by bylo také zveřejnění, ze které adresy to jde, možná by se ukázalo, že všechno z jedné. Před pár lety jsem zažil na jednom dikusním serveru, že ZPĚTNĚ zveřejnili IP adresy všech příspěvků. Ještě je možnost zavést diskusi pouze po zaregistrování.

Odpověď:Re: Re: DISKUZNÍ PŘÍSPĚVKYNapsal:davu, 24.9.2015 11:16

jsem pro zveřejnění....Eržik, Eržik2, Káva,Jan Zrzavý,Nováček,Kozí bobek,Evžen,Konečník, ani akrasař, egoista,Střevo,Erža,Anti eržik....Vilém tvrdí že to on nepíše, já taky ne...by mě zajímalo kdo teda?? Já byl jednou Emil a to jen že mám místo do krasu,což byla pravda...kdotojekdotojekdotoje?

Odpověď:Re: Re: DISKUZNÍ PŘÍSPĚVKYNapsal:Jirka K., 24.9.2015 14:44

Taky jsem pro. Humor by se měl zrušit....

Odpověď:Re: DISKUZNÍ PŘÍSPĚVKYNapsal:mára, 24.9.2015 19:27

No jestli to není ani Dava ani Wilém, tak nechápu nic. a taky jsem pro perzekuci.