registrace | zapomenuté heslo

Téma: Vilémovi OS

Napsal: davu, 29.6.2015 07:26

Jaký hybridní OS?? co to je? nějaký nový styl, půlku cesty už jsi lezl...Vilém-zoufalec

OS- on sight
V překladu název znamená „na pohled“. Jde o volné přelezení cesty prvním pokusem. Lezec vyleze cestu bez jakéhokoliv prohlédnutí nebo předem získaných informací o ní. Neznámou cestu přelezete na prvním konci lana, odspodu, bez pádu a veškeré jištění si lezec osazuje v průběhu výstupu. Jedná se o jeden z nejhodnotnějších lezeckých stylů.

Odpověď:Re: Vilémovi OSNapsal:Petricek, 29.6.2015 11:42

Je to podvodník , beztak v tom ještě seděl. Proto vždycky zdrhá někam, kde ho nikdo neuvidí

Odpověď:Re: Re: Vilémovi OSNapsal:Mrnda, 29.6.2015 18:34

Superšejdíř....bych si na něj posvítil....ale to bych toho objevil ještě víc a to by se mi z toho udělalo tak zle, že bych musel zrušit deníček.....
Prostě chce vyhrát za každou cenu...Ten minulej rok ho tak sebral, že to letos už dohání jakkoli....

...je to smutný kam ten svět zpěje....a ta laska ke skalám už se prostě vytrácí...a to kamarádství a tak...je mi z toho smutno!

Odpověď:Re: Re: Re: Vilémovi OSNapsal:Willhem, 29.6.2015 19:47

Potrefený husy?

Odpověď:Re: Re: Re: Vilémovi OSNapsal:davu, 30.6.2015 11:35

Mě taky a hlavně Vilém, býval to zásadový a spolehlivý chlapec, než vstůpil...

Odpověď:Re: Re: Re: Re: Vilémovi OSNapsal:Došlík, 30.6.2015 13:37

Mě přijde, že to souvisí s tím, jak se na něho začly lepit ty baby. Už skoro ani na Birella nezajde.

Odpověď:Re: Re: Re: Re: Re: Vilémovi OSNapsal:davu, 30.6.2015 23:02

Myslíš Zdenku? Ta je sním jen pod podmínkou, že vyhraje všechny kategorie, jak se honosí a už loni ju zklamal, tak má asi poslední šanci, proto asi ta zoufalost...

Odpověď:Re: Re: Re: Vilémovi OSNapsal:davu, 30.10.2015 11:36

křivil a šejdíř se zase vynořil...