registrace | zapomenuté heslo

Téma: Hudba na Trápení Vysočinou

Napsal: Tom, 21.7.2015 15:22

Máte někdo tip na hudbu k večírku po triatlonu?

Reprodukovanou, kytaristi, jinou živou kapelu (na to asi nemáme peníze). Chytne se někdo?

T.

Odpověď:Re: Hudba na Trápení Vysočinou atd...Napsal:Tom, 17.8.2015 09:34

Zatím netuším co s hudbou. Máte někdo tip?

Jinak sháním pomoc pro registraci závodníků a měření času a možná i páteční věšení fáborků.

T.

Odpověď:Re: Re: Hudba na Trápení Vysočinou atd...Obrázek profilu uživateleNapsal:Jirka, 17.8.2015 15:04

Rolf?

My plánujem přijet. Marča chce závodit, takže budu hlídat děti, ale s něčím určitě pomůžu.

Odpověď:Re: Re: Hudba na Trápení Vysočinou atd...Obrázek profilu uživateleNapsal:Michal Meissner, 18.8.2015 11:43

Já do poslední chvíle budu rozmýšlet účast na triatlonu, záleží, co řeknou nohy a zda budu mít jak dopravit kolo. Pokud se nezúčastním, tak se pak v pátek domluvíme a vypomůžu s organizací okolo. Dnes večer mám sraz s pár horoškoláky. Zkusím se s nimi domluvit, kdo z nás přijede už v pátek, že bychom pomohli minimálně s fáborky.

Odpověď:Re: Re: Re: Hudba na Trápení Vysočinou atd...Napsal:Tom, 18.8.2015 15:52

Paráda, díky. Já tam budu od čt ráno.

Odpověď:Re: Hudba na Trápení VysočinouNapsal:Tom, 17.8.2015 15:51

Rolf bude.

Jinak Rolf zkouší domluvit muikanty (Hormona, jeho Peťu a Vítka Antošoviče), ale není jisté, že se jim bude chtít cestou z Labáku zastavovat na Blatinách a bavit nás.

Mám připravenou reprodukci, ale nevím jak to bude slyšet.

Odpověď:Re: Re: Hudba na Trápení VysočinouObrázek profilu uživateleNapsal:Jirka, 17.8.2015 18:21

Rolf je nejlepší

Odpověď:Re: Re: Hudba na Trápení VysočinouNapsal:mára, 17.8.2015 23:25

Peťa je muzikantka?

Odpověď:Re: Re: Re: Hudba na Trápení VysočinouNapsal:Veronika mg, 18.8.2015 10:13

Peťa je přece baskytaristka

Odpověď:Re: Re: Re: Re: Hudba na Trápení VysočinouNapsal:mára, 19.8.2015 14:11

No jo, to je vlastně jasný. Co jiného taky, že?

Odpověď:Re: Hudba na Trápení VysočinouNapsal:Tom, 18.8.2015 15:42

A ještě má kombo.

Odpověď:Re: Hudba na Trápení VysočinouObrázek profilu uživateleNapsal:Jorge, 18.8.2015 17:00

Já jsem tam do čtvrtka do rána, takže se asi mineme. Pokud se budu v pátek vracet a nebudu závodit, tak ti rád pomůžu. V tom případě bych ti dal ještě vědět. ;-)