registrace | zapomenuté heslo

Téma: 14. ročník Trápení Vysočinou - poděkování

Obrázek profilu uživatele
Napsal: Michal Meissner, 20.8.2018 09:58

Ahoj,

Rád bych poděkoval organizátorům v obměněné podobě v čele s Pawrem za uspořádání dalšího ročníku. Postarali jste se o nás pěkně ... např. novinka v podobě buchet byla vynikající (díky Míšo, díky Terezko  ).

Také díky všem zúčastněným ... asi souhlasíte, že název Trápení má stále své opodstatnění  Příště se nás snad sejde více.

Mějte fajn den,
Michal

PS: pane Halvo, výzvu prodlužuji do dalšího ročníku

Odpověď:Re: 14. ročník Trápení Vysočinou - poděkováníObrázek profilu uživateleNapsal:Michal, 20.8.2018 15:07

Majore, letos jsem ze stavebně-rodinných důvodů vynechal, ale už zase začínám trénovat na příští ročník! Těš se..

Odpověď:Re: Re: 14. ročník Trápení Vysočinou - poděkováníObrázek profilu uživateleNapsal:Michal Meissner, 21.8.2018 08:56

Důvody znám a samozřejmě chápu :-) Gratuluji k prckovi a vítám u nás na planetě :-)

A koukám, že s přípravou jsem pozadu  Ještě jsem pořádně nezregeneroval z víkendu. Ale nemysli si, zadarmo Ti to nedám. Až budu dobíhat do cíle, podám Ti pití, mezitím co budeš sesedat z kola 

Odpověď:Re: Re: Re: 14. ročník Trápení Vysočinou - poděkováníObrázek profilu uživateleNapsal:Michal, 21.8.2018 12:16

Díky, prcek zdraví! 

Je hezké, že máš svoje sny, i když trochu utopické..

Odpověď:Re: Re: Re: Re: 14. ročník Trápení Vysočinou - poděkováníObrázek profilu uživateleNapsal:Michal Meissner, 21.8.2018 13:21

Kdybys neměl strach, napsal bys, že je to "utopické" ... ale to Tvé slovíčko "trochu" znamená, že máš tak "trochu" strach. Nenech se jím udolat. Potřebuji Tě při síle, ať Tvůj odstup za mnou není příliš dehonestující

Odpověď:Re: Re: Re: Re: Re: 14. ročník Trápení Vysočinou - poděkováníObrázek profilu uživateleNapsal:Michal, 23.8.2018 11:11

Majore, nech si o tom v noci zdát, ale né zas moc často. Nezapomeň, že život není jen Trápení.