registrace | zapomenuté heslo

Téma: Alpenverein + ČHS

Napsal: Jíťa, 6.1.2015 08:36

Ahoj,

bude zase u V-touru domluveno nějaké výhodné členství pro VHS v Alpenvereinu+sleva při pořízení také členství v ČHS?

Na netu se též mj. objevily jisté informace o cenově výhodnějším členstvím AV u sekce Innsbruck.

Díky!

 

Odpověď:Re: Alpenverein + ČHSNapsal:andy, 6.1.2015 09:51

Ahoj děcka! Situace kolem kombinovaného členství ČHS + AV je obecně dosti turbulentí a mírně nepřehledná. Než se pustím do mírného objasnění, předně musím říct, že pro naše členy ( VHS ) je speciální nabídka u V-touru, která bude zveřejněna v zaheslované části našeho webu a lze ji uplatnit okamžitě při sjednání v kanceláři V-tour. Nedosahuje síce plně výše Jitkou zmiňované nabídky, ale snad to za to ty věci spojené stím vyřizováním kolem stojí.

Ohledně nabízeného kombinovaného členství přes jinou sekci musím poznamenat, že dle názoru mého a většiny výboru došlo k určitým  přehmatům v nedorozuměním mezi výkonným výborem ČHS a členy. Na vzniklou situaci jsme odpověděli dopisem výkonnému výboru ČHS a já jsem to ještě dál diskutoval s Bloudke a Reschem. Uvidíme jak se situace bude dál vyvíjet. Jsem ochoten zájemcům podrobně situaci osobně vysvětlit, stejně jako svůj pohled.