registrace | zapomenuté heslo

Nástěnka

Na tomto místě můžete podobně jako na nástěnce v klubovně najít různé informace a sdělení, plakáty a pozvánky na různé akce pořádané buď v rámci VHS, nebo i jinde. Informace se sem vystavují nejčastěji podle domluvy se správcem serveru. Umístit je sem mohou i členové výboru. Pokud chcete něco na nástěnce zveřejnit a nehodí se to umístit např. do kalendáře akcí nebo do diskuse, neváhejte svůj příspěvek poslat emailem nebo přes webový kontaktní formulář.

Mauglího memoriál 2019

Dotace lezeckých stěn - zima 2018/2019

 

S účinností od 1. 11. 2018 jsou obnoveny dotace vstupného pro členy VHS na lezecké stěny pro zimní sezónu 2018/2019.

V této zimní sezóně bude pokračovat systém dotací nastavený v minulých letech, který funguje bez ohledu na to, zda je vstup hrazen jednorázově anebo z depozitu (na permici) a v jaké výši.

Aktuálně jsou dotace poskytovány za vstupy na těchto stěnách:

Dotace na každý vstup člena VHS bude shodná, a to 40 Kč. Nebude připisována na kredit ani o ni nebude snižováno vstupné, to normálně uhradíte. Podle evidence vstupů (viz níže) Vám bude připsána souhrnná částka k 31. 12. 2018 a k 1. 4. 2019 na konto SPORT ve VHS, odkud ji potom můžete čerpat.

Dotaci bude možné uplatnit maximálně 30x.

Na pokladně stěn, kde platíte vstup, jsou umístěny sešity s nápisem DOTACE VHS, kam pouze zapíšete datum vstupu a své jméno.

Do sešitu zapisujte:

  • pouze do řádků
  • do každého řádku pouze jeden záznam o vstupu jednoho člena
  • do řádku zapište datum vstupu a plné jméno člena (jméno a příjmení)

Do sešitu nepište:

  • nečitelně
  • přezdívky (ani vtipné ani známé)
  • více jmen na jeden řádek
  • kokotiny
  • vstupy zpětně

Personál stěn zapisování do sešitů nekontroluje a nepřipomíná, nemá cenu z nich tahat informace k dotacím. Kontrolovat je budu já, porovnávat s evidencí členů VHS a připisovat Vám peníze na konto SPORT.

Dotace budou poskytovány za vstupy od 1. 11. 2018 do 1. 4. 2019, případně po dobu kratší nebo i delší, podle stavu vyčerpání celkové částky vyčleněné na dotace.

Nakonec upozornění: následek případných leváren v evidenci je škrtnutí všech dotací pro jedince za sezónu!

 

Případné dotazy na webu v diskuzi.

Za VHS

Jirka Žižkovský

 

Zvýhodněné ceny členství/pojištění ÖEAV na rok 2019

Kancelář OEAV.CZ (V-tour) opět nabízí pro členy VHS Brno pojištění u Österreichischer Alpenverein za výhodné ceny.

 

Kontakt:
Alpenverein OEAV.CZ
Údolní 57, 602 00, Brno 
Tel. 606 075 575
otevřeno: po – čt 9:00 – 18:00, pá 9:00 – 16:00
clenstvi@oeav.cz
www.oeav.cz

Pojištění pro členy ČHS

Novinky v cestovním pojištění pro rok 2019 najdete na webu ČHS.

Cestovní pojištění UNIQA:
Je poskytováno na základě rámcové smlouvy mezi ČHS a pojišťovnou UNIQA, a.s. Vztahuje se i na horolezectví, skialpinismus a další outdoorové aktivity včetně vodáctví. Pojištění je možné zakoupit pouze prostřednictvím sekretariátu ČHS.

https://www.horosvaz.cz/cestovni-pojisteni/

Úrazové pojištění:
Vztahuje se na sportovní svazy a sportovní kluby sdružené v České unii sportu (ČUS), tj. i na ČHS a jeho členy, na základě smlouvy mezi Českým olympijským výborem (ČOV) a pojišťovnou Kooperativa. Pojištění je automatickou součástí členství v ČHS, není možné je individuálně objednat. Vztahuje se pouze na pojistné události při organizovaných akcích.

https://www.horosvaz.cz/pojisteni-pro-cleny/urazove-pojisteni/

ČHS TRIO:
Představujeme vám nový balíček služeb ČHS Trio, který při svých aktivitách oceníte. Přináší vám vše, co můžete potřebovat – od spolehlivého pojištění přes 50% slevy na ubytování v alpských chatách po celé Evropě až po členské výhody Českého horolezeckého svazu. 

Co přesně ČHS Trio obsahuje?

Cestovní pojištění UNIQA

Unikátní pojištění vzniklo ve spolupráci ČHS s Pojišťovnou UNIQA a.s. Lze ho sjednat pouze prostřednictvím sekretariátu ČHS, nikoli v pobočce pojišťovny.
Jedná se o celoroční pojištění, které se vztahuje i na horolezectví, vysokohorskou turistiku, ferraty, skialpinismus, vodní sporty, ježdění na horských kolech, kitting a další sporty, včetně účasti na sportovních soutěžích.Výhody:Pojištění se vztahuje na jakýkoli pobyt v zahraničí. Nejen lezení, ale i pobyt u moře, poznávací zájezd, ozdravný pobyt, kurz či školení v zahraničí.Pojistné částky do 2 milionů Kč na léčebné výlohy a asistenční služby.Krytí nákladů na záchranné operace (horská služba, využití vrtulníku).Pojištění není omezeno nadmořskou výškou, ve které k případnému incidentu dojde.

Ubytování v alpských chatách a další výhody
V rámci balíčku získáváte členství v Slovinském horolezeckém svazu (PZS – Planinska zveza Slovenije), díky kterému můžete využít až 50% slevy na ubytování ve více než 1300 alpských chatách v Rakousku, Německu, Francii, Itálii, Švýcarsku, Španělsku, Slovinsku, a dokonce i Lichtenštejnsku.

Členství v ČHS

Lezete rádi po skalách? Český horolezecký svaz se stará o váš komfort a bezpečnost při lezení. Členstvím se tak podílíte na údržbě skalních oblastí po celé České republice.

http://www.horosvaz.cz/chs-trio/

Seznam úkolů a prací na Blatinách

Kamarádi brigádníci.

Nyní máte možnost si vybrat co budete na brigádě dělat. Do sekce Blatiny byl přidán seznam úkolů a prací, které je nutno na Blatinách zajistit. (Seznam je viditelný až po přihlášení.) Jsou v něm obsaženy jak práce jednoduché, tak vysoce kvalifikované. Vybírejte si přednostně úkoly s prioritou 1 a 2 (1-nejvyšší, 5-nejnižší). Náročné úkoly je vhodné plnit ve skupinách a rozdělit do etap.

Se záměrem vzít si nějaký úkol za svůj kontaktujte prosím dostatečně dopředu správce a výbor VHS.
Pomožte Blatiny zútulnit pod heslem - HOROLEZCI SOBĚ.

Výbor VHS