registrace | zapomenuté heslo

Nástěnka

Na tomto místě můžete podobně jako na nástěnce v klubovně najít různé informace a sdělení, plakáty a pozvánky na různé akce pořádané buď v rámci VHS, nebo i jinde. Informace se sem vystavují nejčastěji podle domluvy se správcem serveru. Umístit je sem mohou i členové výboru. Pokud chcete něco na nástěnce zveřejnit a nehodí se to umístit např. do kalendáře akcí nebo do diskuse, neváhejte svůj příspěvek poslat emailem nebo přes webový kontaktní formulář.

Zvýhodněné ceny členství ÖEAV na rok 2017

Cestovní kancelář V-Tour opět nabízí pro členy VHS Brno pojištění u Österreichischer Alpenverein za výhodné ceny.

 

Kontakt:
V-Tour  | Alpský klub Brno
Údolní 57, 602 00, Brno 
tel. 543 244 444, 606 075 575 
otevřeno: po – čt 9:00 – 18:00, pá 9:00 – 16:00

alpenverein@v-tour.cz
www.v-tour.cz

Hledám průvodce - ráda bych tímto pomohla "zoufalým" rodičům, kterým se nedaří zvrátit rozhodnutí sedmi kamarádů, 18-ti letých kluků (5) a holek (2) bez větších zkušeností s pobytem v horách. Rozhodli se totiž odletět a pobýt od 9. do 22.června 2017, jako oslavu maturit, do Tbilisi, projít pod horami a překonat jedno horské sedlo (Omalo - sedlo Atsunta - Shatilli).

Pokud by se našel někdo, kdo jim udělá i třeba přípravu v Brně a pak tam s nimi jel, bylo by to naprosto úžasné..

Letenky si chtějí koupit do Vánoc.

Průvodci by letenku zaplatili rodiče maturantů (moc by se jim tímto ulevilo).

Pokud byste do toho někdo šel, ozvěte se prosím na tel.číslo jedné z maminek, Tereza Urbanová, 736 485 109.

Díky.
Jaňula-Matulda (603 813 956)

Pojištění pro členy ČHS

Cestovní pojištění UNIQA:
Je poskytováno na základě rámcové smlouvy mezi ČHS a pojišťovnou UNIQA, a.s. Vztahuje se i na horolezectví, skialpinismus a další outdoorové aktivity včetně vodáctví. Pojištění je možné zakoupit pouze prostřednictvím sekretariátu ČHS.

http://www.horosvaz.cz/pojisteni-1/cestovni-pojisteni/

Úrazové pojištění:
Vztahuje se na sportovní svazy a sportovní kluby sdružené v České unii sportu (ČUS), tj. i na ČHS a jeho členy, na základě smlouvy mezi Českým olympijským výborem (ČOV) a Pojišťovnou Všeobecné zdravotní pojišťovny. Pojištění je automatickou součástí členství v ČHS, není možné je individuálně objednat. Vztahuje se pouze na pojistné události při organizovaných akcích.

http://www.horosvaz.cz/pojisteni-1/urazove-pojisteni/

ČHS TRIO:
Představujeme vám nový balíček služeb ČHS Trio, který při svých aktivitách oceníte. Přináší vám vše, co můžete potřebovat – od spolehlivého pojištění přes 50% slevy na ubytování v alpských chatách po celé Evropě až po členské výhody Českého horolezeckého svazu. 

Co přesně ČHS Trio obsahuje?

Cestovní pojištění UNIQA

Unikátní pojištění vzniklo ve spolupráci ČHS s Pojišťovnou UNIQA a.s. Lze ho sjednat pouze prostřednictvím sekretariátu ČHS, nikoli v pobočce pojišťovny.
Jedná se o celoroční pojištění, které se vztahuje i na horolezectví, vysokohorskou turistiku, ferraty, skialpinismus, vodní sporty, ježdění na horských kolech, kitting a další sporty, včetně účasti na sportovních soutěžích.Výhody:Pojištění se vztahuje na jakýkoli pobyt v zahraničí. Nejen lezení, ale i pobyt u moře, poznávací zájezd, ozdravný pobyt, kurz či školení v zahraničí.Pojistné částky do 2 milionů Kč na léčebné výlohy a asistenční služby.Krytí nákladů na záchranné operace (horská služba, využití vrtulníku).Pojištění není omezeno nadmořskou výškou, ve které k případnému incidentu dojde.

Ubytování v alpských chatách a další výhody
V rámci balíčku získáváte členství v Slovinském horolezeckém svazu (PZS – Planinska zveza Slovenije), díky kterému můžete využít až 50% slevy na ubytování ve více než 1300 alpských chatách v Rakousku, Německu, Francii, Itálii, Švýcarsku, Španělsku, Slovinsku, a dokonce i Lichtenštejnsku.

Členství v ČHS

Lezete rádi po skalách? Český horolezecký svaz se stará o váš komfort a bezpečnost při lezení. Členstvím se tak podílíte na údržbě skalních oblastí po celé České republice.

http://www.horosvaz.cz/chs-trio/

Seznam úkolů a prací na Blatinách

Kamarádi brigádníci.

Nyní máte možnost si vybrat co budete na brigádě dělat. Do sekce Blatiny byl přidán seznam úkolů a prací, které je nutno na Blatinách zajistit. (Seznam je viditelný až po přihlášení.) Jsou v něm obsaženy jak práce jednoduché, tak vysoce kvalifikované. Vybírejte si přednostně úkoly s prioritou 1 a 2 (1-nejvyšší, 5-nejnižší). Náročné úkoly je vhodné plnit ve skupinách a rozdělit do etap.

Se záměrem vzít si nějaký úkol za svůj kontaktujte prosím dostatečně dopředu správce a výbor VHS.
Pomožte Blatiny zútulnit pod heslem - HOROLEZCI SOBĚ.

Výbor VHS